Hypoteční banka

V nepřeberné nabídce bankovních hypoték se můžete snadno ztratit. Specialistou na financování bydlení je Hypoteční banka, jejíž hlavní a jedinou doménou jsou hypoteční úvěry - na byt, dům, pozemek, stavbu i rekonstrukci. Sjednat si můžete rovněž americkou hypotéku anebo pojištění hypotéky.



Proč zvolit Hypoteční banku

Díky specializace na hypotéky jsou k dispozici opravdu odborníci, kteří vám připraví hypotéku na míru. Díky mnoha spokojeným klientům je Hypoteční banka již několik let největším poskytovatelem hypoték v České republice. Všechny informace jsou dostupné na webu, včetně hypoteční kalkulačky, kde si můžete snadno spočítat parametry hypotéky. V každém kraji ČR najdete několik poboček, kde si můžete domluvit schůzku pro vyřízení hypotéky.

Vyřízení hypotéky on-line

Nově si můžete vyřídit hypotéku i on-line z domova nebo kanceláře a to zdarma. Veškerá komunikace probíhá online, schválení je rychlé - v některých případech už do 2 dnů. K dispozici máte svého bankéře, se kterým můžete komunikovat v pracovní dny do 21 hodin a pro větší pohodlí můžete využít také videohovor. Po zpracování nabídky vám Hypoteční banka garantovuje úrokovou sazbu po dobu 30 dnů a vy tak budete mít dostatek času na rozmyšlení.

Podmínky

Podmínky si můžete nastavit tak, aby vám vyhovovali. Při sjednání s bankéřem si můžete nastavit takovou splátku, která pro vás bude únosná. Konečný výpočet závisí na celkové výši hypotéky a délce splatnosti. Obecné se dá říct, že čím déle budete splácet, tím nižší budou měsíční splátky. Doba splacení se u hypotéky nejčastěji pohybuje mezi 20 – 30 lety. Úroková sazba se liší podle délky fixačního období.

Kolik vám půjčí

O tom, kolik bude nakonec výše hypotéky, rozhoduje banka sama. Vše záleží na vašich schopnostech pravidelně splácet a proto se posuzují vaše příjmy a výdaje. Každá žádost o hypoteční úvěr je posuzována individuálně a bankéři musí na základě podaných informací určit, zda jste pro banku důvěryhodní či nikoliv.

Vloženo 6. 10. 2017



POŘÍZENÍ A KOUPĚ NEMOVITOSTI

DŮM, BYT, POZEMEK

VÍCE INFORMACÍ

VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE

DOMŮ A BYTŮ

VÍCE INFORMACÍ

REFINANCOVÁNÍ, PŮJČKA NACOKOLIV

AMERICKÁ HYPOTÉKA

VÍCE INFORMACÍ
© 2011 - 2024 SIALINI, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena
Podmínky použití a ochrana osobních údajů